Czy warto korzystać z usług jakie oferuje doradca kredytowy? Dlaczego nie pójść bezpośrednio do banku?

with Brak komentarzy
Doradca kredytowy Kredyt hipoteczny Wągrowiec Wojciech Majchrzak

 

Doświadczony doradca kredytowy po przeprowadzeniu rozmowy rozpoznawczej, w kilka chwil jest w stanie określić jaki bank będzie najbardziej dopasowany do sytuacji klienta, który zaproponuje najlepszą cenę i w którym proces kredytowy będzie najwygodniejszy – takiej sytuacji na próżno szukać w banku, który jest zobligowany przedstawić tylko jedną ofertę. Punkt dla doradcy.

Zaangażowany doradca wypełni za Ciebie dokumenty nawet jeśli będzie potrzeba złożenia kilku wniosków kredytowych. Przygotuje kosztorysy budowlane lub remontowe. Sprzedawcy w banku nie zawsze pomagają przy wypełnianiu wniosku a kosztorysy zawsze pozostają na głowie klienta – często trzeba za nie zapłacić. 2:0 dla doradcy.

Uczciwy doradca kredytowy jest darmowy 🙂 Dzięki wynagrodzeniu, które reguluje bezpośrednio bank finansujący klienta, możemy liczyć na wszystkie benefity oraz udogodnienia, które proponuje doradca kredytowy całkowicie za darmo.

Podsumowując: Jeśli zależy Ci na rzetelnym, szybkim, bezproblemowym procesie kredytowym zapraszam do współpracy – pamiętaj jestem po to żeby Ci pomóc 🙂

Sprawdź jak pracuję

lub

Zadzwoń teraz