Kilka słów o mnie

Kredyt hipoteczny Wągrowiec Wojciech Majchrzak

Jeśli jest coś, co mogę dla Ciebie zrobić w kwestii uzyskania odpowiedniego finansowania, z pewnością się tego podejmę.

Od 2005 roku z powodzeniem pracuję w branży finansowej. Specjalizuję się przede wszystkim w kredytach hipotecznych. Przez lata dotychczasowej pracy pomogłem setkom klientów w uzyskaniu najkorzystniejszej oferty finansowania zakupu nieruchomości. Dzięki tak licznie przeprowadzonym procesom kredytowym zdobyłem wiedzę, doświadczenie i umiejętności niezbędne w obsłudze klienta, jednocześnie poznając ich oczekiwania. Czasami zdarzają się sprawy trudne lub wręcz niemożliwe do przeprowadzenia, jednak jestem w stanie się ich podjąć. Na każdym etapie procesu uzyskania kredytu hipotecznego służę swoim wsparciem.

Moim celem jak i motywacją do efektywnej pracy jest niewątpliwie dobra współpraca z klientami a także ich zadowolenie. Liczne rekomendacje są tego świetnym odzwierciedleniem.

Działam na terenie województwa wielkopolskiego, głównie w powiecie wągrowieckim – Wągrowiec, Skoki oraz w powiecie obornickim – Rogoźno. Dodatkowo dodam, że żadna lokalizacja nie jest przeszkodą do podjęcia ze mną współpracy. Jeśli marzysz o swoim domu lub mieszkaniu – nie zwlekaj, skontaktuj się ze mną i umów spotkanie. Razem porozmawiamy o Twoich finansach.

Zapraszam do współpracy  

Co mnie wyróżnia ?

Doświadczenie

Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w udzielaniu kredytów hipotecznych. Setki przeprowadzonych rozmów biznesowych a także transakcji bez wątpienia przełożyły się na wypracowanie standardów obsługi klienta.

Dyspozycyjność

W przeciwieństwie do doradców w banku, jestem do Twojej dyspozycji również po godzinach pracy. Na wiadomości sms lub e-mail odpowiadam w ciągu kilkunastu minut. Jeśli nie mogę odebrać telefonu zawsze oddzwaniam.

Indywidualne podejście do klienta

Blisko 90% nowych klientów jest z polecenia. Każdy klient i jego sytuacja finansowa wymagają ode mnie bezsprzecznie indywidualnego podejścia.

Skuteczność

Moja wiedza i doświadczenie przekładają się z jednej strony na ilość przeprowadzonych transakcji, z drugiej strony na ich jakość.

Zaufani partnerzy

Aby proces kredytowy był jeszcze prostszy, moi klienci mogą także liczyć na pomoc partnerów, z którymi współpracuję. Są to przede wszystkim agenci nieruchomości, rzeczoznawcy, notariusze.

Szybkość działania

Twoje sprawy są dla mnie zawsze priorytetem.

Umów się na spotkanie