Co o współpracy ze mną mówią klienci?

Każda opinia jest dla mnie motywacją do dalszej pracy

Sprawdź opinie i dołącz do grona zadowolonych klientów

Bardzo polecam współpracę z Panem Wojtkiem profesjonalna obsługa wszystko dopięte na ostatni guzik, duze zaangażowanie w zalatwianiu dokumentów polecam i pozdrawiam

Ewelina Paczesna

Podsumowując współpracę z panem Wojciechem Majchrzakiem mamy wraz z Żoną tylko i wyłącznie pozytywne opinie. Pan Wojtek bardzo profesjonalnie podchodzi do tematu i można powiedzieć ze prowadzi klienta krok po kroku. Na każdym etapie jest pomocny i kontroluje sytuację. Nie mieliśmy zielonego pojęcia jak załatwić w tych czasach kredyt hipoteczny w naszej dość skomplikowanej sytuacji, jednak pan Wojtek znalazł rozwiązanie i dobrnęliśmy do celu, czyli zakupu domu. Możemy z pełną odpowiedzialnością polecić usługi doradcze pana Wojtka.

Tomasz Mendelewski

Po nieudanej próbie u innego konsultanta trafiłam do Pana Wojtka. POLECAM zaangażowany, a przede wszystkim zawsze w kontakcie. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Dziękujemy wraz z mężem za pomoc. POLECAM.

Karina Widzińska

Do Pana Wojciecha trafiliśmy z polecenia. Już po pierwszym telefonie wiedziałem,że jest to osoba bardzo zaangażowana w to co robi. Nie pomyliłem się,jednym słowem pełen profesjonalizm,a opieka nad klientem jest na najwyższym poziomie.

Krzysztof Szlachta

Polecamy Pana Wojtka z całego serca. Bardzo pomocny oraz wyrozumiały człowiek. Podchodzi z bardzo dużym zaangażowaniem do swojej pracy. Bardzo dużo zawdzięczamy Panu Wojtkowi, dziękujemy za każdą radę oraz wskazówkę. Jesteśmy mu Bardzo wdzięczni… bez wahania drugi raz byśmy wybrali Pana Wojtka, nie znamy bardziej zaangażowanej i pomocnej osoby jak WM. POLECAMY 100%

Katarzyna Marut

Bardzo dziękujemy za super profesjonalną pomoc. Pan Wojtek nie tylko potrafi wszystko wytłumaczyć ale również doradzi. Całe szczęście że trafiliśmy właśnie na Pana Wojtka ! Gorąco polecamy

Magdalena Szewczyk

Pełny profesjonalizm! Bardzo polecam 😊 dla Pana Wojtka nie ma rzeczy niemożliwych 😊

Agnieszka Sierakowska

Uprzejmie dziękujemy Panu Wojciechu za pomoc w udzieleniu kredytu hipotecznego w naszej dosyć skomplikowanej sytuacji. Jak najbardziej polecam Pana Wojciecha!

Mariia Bekerenkova

Jestem bardzo zadowolony z doradztwa oraz pomocy Pana Wojciecha. Pełen profesjonalizm i fachowa wiedza w swoim zakresie, sumienne wykonywanie swojej pracy, a przy tym miłe i sympatyczne podejście do klienta. Gorąco polecam.

Adrian Bartkowiak

Polecam wszystkim, którzy szukają profesjonalisty na najwyższym poziomie. Oprócz zaangażowania w uzyskaniu jak najlepszych warunków kredytu, można liczyć na wiele cennych wskazówek dotyczących kupowanej nieruchmości, ubezpieczenia i wszelkich formalności z tym związanych. Raz jeszcze dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

Dominik Zawiski

Pan Wojtek to osoba na odpowiednim stanowisku, gwarantująca 100% zaangażowania w pracę, traktująca indywidualnie każdego klienta, poświęcająca swój czas dla uzyskania jak najlepszego efektu i zadowolenia. Jest to osoba życiowa mająca bardzo duże doświadczenie i wiedzę którą wykorzystuje w pełnym zakresie. Można powierzyć Panu Wojtkowi sprawy życiowe z wiedzą że dołoży wszelkich starań aby uzyskać satysfakcję klienta niezależnie od stopnia problematyki. Gorąco pozdrawiam.

Filip Należyty

Jeśli szukasz pomocy w uzyskaniu kredytu, to Pan Wojciech jest odpowiednią do tego osobą. Wyrazów bliskoznacznych do słowa „profesjonalny” można użyć wszystkich, od „fachowy”, przez „branżowy do „kompetentny”. Przez prawie 24 godziny na dobę jest do dyspozycji klienta, zawsze gotowy by odpowiedzieć na każde pytanie. Kontakt do Pana Wojciecha otrzymałem z polecenia, co jest dowodem dobrze wykonanej pracy i zadowolenia klientów. Polecam !

Robert Wendland

Profesjonalne i indywidualne podejście do klienta. Jestem bardzo zadowolona ze współprac z Panem Wojtkiem. Serdecznie polecam.

Lidia Wlizło

Super podejście, szybki kontakt i wszystko potrafi dobrze wytłumaczyć.
Duża wiedza, doświadczenie i profesjonalizm.
Jako klient który był w tym temacie „zielony” jestem bardzo zadowolony, ponieważ nie spodziewałem się że dzięki Panu Wojtkowi to wszystko będzie takie proste.
Polecam serdecznie

Jakub Babrakowski

Bardzo polecam. Duża wiedza, pełen profesjonalizm, rzetelność to tylko niektóre z zalet, które cechują Pana Wojciecha. Niezwykle zaangażowany, kompetentny, pomocny i sympatyczny doradca. Podczas całego procesu mogłam liczyć na wyjaśnienia każdego pytania. Bardzo dobry kontakt od samego początku do końca. Dzięki Panu Wojciechowi wszystko przebiegło sprawnie. Szczerze polecam, doradca godny zaufania.

Natalia Galuba

Umów się na spotkanie